Autor Wątek: Echa przed meczem Orzeł Łódź - GKM Grudziądz  (Przeczytany 1280 razy)

Kubinho

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 31
  • GKM Grudziądz
    • Zobacz profil
Echa przed meczem Orzeł Łódź - GKM Grudziądz
« dnia: Kwiecień 20, 2013, 14:08:42 »
Echa przed meczem Orzeł Łódź - GKM Grudziądz

Już jutro Orzeł Łódź podejmie na własnym torze GKM Grudziądz. Przed tym spotkaniem wypowiedziało się dwóch zawodników GKM Grudziądz oraz menadżer drużyny "Kubinho".

Kubinho: - Pierwsze nasze wyjazdowe spotkanie i wcale nie ze słabym rywalem. Oczywiście nie widzę innego scenariusza jak wygrać w Łodzi. W składzie przewiduję jedną zmianę, gdyż za Tomka Chrzanowskiego pojedzie Kevin. Wiem, że Tomek pokazał się z dobrej strony w pierwszym spotkaniu, ale Kevin lepiej spisuję się na treningu od Tomka i dlatego taka, a nie inna decyzja. Drużyna z Orła ma bardzo dobry skład i na pewno będą chcieli wykorzystać "atut" własnego toru, ale my walczymy o awans i nie ma innego wyjścia niż zwycięstwo. Typuję wynik 40:50 dla nas.

Kevin Woelbert: - W pierwszym spotkaniu trener postawił na Tomka i teraz chcę postawić na mnie. Ciesze się, że dostanę szanse i objecuje, że wykorzystam ją w 100%. Zespół z Łodzi to bardzo dobry i poukładany zespół i na pewno nie będzie tam łatwo o zwycięstwo, ale jeżeli chcemy walczyć o awans to musimy wygrać to spotkanie. Typuję wynik 42-48 dla GKM!

Mateusz Rujner: - Pierwsze wyjazdowe spotkanie przed nami. W pierwszym spotkaniu nie pokazałem się zbyt dobrze, dlatego chcę się zrehabilitować w Łodzi i pokazać, że nie jestem słabym żużlowcem. Na pewno nie będzie łatwo w Łodzi, bo oni pierwsze spotkanie na wyjeździe zremisowali, więc też pokazali, że nie będą chłopcami do bicia. Natomiast my jedziemy tylko i wyłącznie po zwycięstwo. Typuję wynik 44-46 dla Grudziądza.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
horses antyczni karyllia tdw krynn