Autor Wątek: Kryterium Asów - wypowiedzi  (Przeczytany 832 razy)

Nesti

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 115
  • Falubaz Zielona Góra
    • Zobacz profil
Kryterium Asów - wypowiedzi
« dnia: Kwiecień 19, 2013, 10:18:12 »
Kryterium Asów - wypowiedzi

Janusz Kołodziej okazał się najlepszy w Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych. Poniżej prezentujemy wypowiedzi żużlowców po zawodach.

Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) - Bardzo się cieszę ze zwycięstwa, wszystko zagrało tak jak powinno. Tor był twardy miejscami przyczepny, gdzie właśnie to spowodowało upadek Seby. Dzisiaj dużą rolę odgrywały stary i jazda w pierwszym łuku i cieszę się, że mi to wszystko wychodziło.

Adrian Miedziński (Unibax Toruń) - Kompletnie nic mi dzisiaj nie wychodziło po za jednym wyścigiem, gdzie wygrałem. Dużą rolę odgrywały dzisiaj stary, których niestety nie miałem. Cóż nie ma się co załamywać trzeba jechać dalej, jutro zaczynamy sezon i mam nadzieję, że będzie o wiele lepiej.

Aleksandr Loktajew (Polonia Bydgoszcz) - Bardzo dobre zawody. Cieszę się, że mogłem w nich wystąpić. Z mojego występu jestem w miarę zadowolony, szkoda tego pierwszego biegu gdzie dojechałem ostatni. Potem zaczęliśmy szukać i w miarę nam to wyszło.

Jarosław Hampel (Falubaz Zielona Góra) - Zawody uważam za dobre tylko szkoda, że tuż po za podium. Pierwszy bieg wygrałem bez żadnych większych problemów w kolejnych było już jednak troszkę słabiej, ale myślę, że jestem dobrze przygotowany do sezonu. Dzisiaj liczył się głównie start, gdzie do końca nie był on najlepszy w moim wykonaniu.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
yukon telenovelas voltagemt2 trzywahaty nakazdytemat